Novinky

Merry Christmas!

24. prosince 2012 v 12:26 | Didi
Chci vám popřát veselé vánoce, Spongebobátoři :D. Mám vás ráda :). A víte, jaou byste mi udělali radost? Kdybyste zahlasovali za Honey (bráchy pejska) :D. Moc vám děkuju :). http://www.nejlepsipes.cz/karta-psa/3779-honey-chcileto A teď jsem si uvědomila, že už to jsou druhé vánoce na tomhle blogu! :) Páni! :)
MERRY CHRISTMAS! =)


Vyhlašuji soutěž!

20. prosince 2012 v 18:14 | Didi
Tak, rozhodla jsem se udělat vánoční soutěž :). Co máte udělat? Upravit vánočně obrázek :D ↓


Ceny za první místo je: Rozvrh hodin (nejlépe se Spongebobem, ale když nebudete chtít, tak s někým jiným), záložku (to samé) a váš obrázek uveřejním na blogu :D. Fotky posílejte na email spongebob10@email.cz :). Můžete posílat do 24.12. :) Já doufám, že se někdo zúčastní :D

Dess

15. listopadu 2012 v 21:06 | Didi
Nejde mi nastavit Dess, jak už jste si všimli ://. Zítra to zkusím spravit ;).

Máš otázku? Zeptej se mě! ;D

28. října 2012 v 11:51 | Didi
Jestli na mě máš nějakou otázku, tak se zeptej ;) http://ask.fm/Diana234567

Moje hlava vybouchla

20. října 2012 v 21:23 | Didi
Jak už v nadpisu vidíte, opravdu mi moje hlava vybouchla :D. Nemůžu vůbec vymyslet, co přidat na blog. Snažím se najít nějaký obrázky, ale přijdou mi úplně stejný. Prostě žádná novinka. Takže až se na netu něco konečně zajímavého objeví, určitě to sem přidám. Do té doby, ani nevím :D. No, prozatím se s vámi loučím. Pokusím se, ještě něco najít, ale nejspíš zbytečně -.-. Tak se mějte.

Nový design by se šikl

14. října 2012 v 15:43 | Didi
Ahoj, chci se vás zeptat, jestli někdo neumí design a nebo jestli někoho neznáte. Opravdu bych vám byla moc vděčná, protože tenhle design mám už strašně dlouho.

10 000?!

13. října 2012 v 15:06 | Didi
Ahoj, sice jsme se ještě neodstěhovali, ale jsem na internetu! Smějící se Když jsem se dneska koukla na blog, málem jsem omdlela! Už 10 000 lidí, navštívilo můj blog?! Je to možný??? Panebože! Ještě pořád to rozdýchávám Smějící se. Opravdu si tohomoc vážím. Děkuji vám moc!! Doufám, že až se přestěhuji, bude to jako dřív Usmívající se. Možná víte, co myslím ;).

Jsem kráv....teda pitomec!

6. září 2012 v 17:39 | Didi
Achjo, zas jsem vám něco slíbila a zase jsem to nedodržela. Já se (zase) moc omlouvám, ale nemám poslední dobou (jak jste si všimli), moc času. Vůbec nestíhám. Zase je tu totiž ta naše milovaná škola, do které jsme se tak hrozně těšili (myšleno ironicky). Takže, až budu mít čas, stoprocentně něco přidám. No dobře, tak na devadesát procent něco přidám ;D. Jo, a, Miphyro, prosím, měj slitování. Stejně jsem se ještě nerozhodla, ale už možná tuším Smějící se. Tak se zatím mějte a já se v blízké době (snad) ozvu ;).

Didi

Já mám blog?! :D

26. srpna 2012 v 22:14 | Didi
Panebože! Já jsem úplně na tenhle blog zapomněla Smějící se. Je pravda, že jsem se asi týden nedostala k internetu, ale už asi měsíc, nebo jak dlouho, na něm jsem. Úplně se za to stydím a hrozně moc se vám omlouvám. A nebojte, tu žlutou houbičku mám pořád ráda xD.
A jak si užíváte prázdniny? Usmívající se Já vůbec. Sice jsem jela do Chorvatska (hned bych se tam vrátila!), ale bydlím celý prázdniny u babičky. Budu u ní bydlet i když budu chodit do školy. Fakt super. Ale to jen měsíc, plus, mínus. A potom už se stěhuju. A samozřejmě budu chodit i do nové školy. Nevím, jestli se mám těšit, nebo křičet o pomoc, ale zas tak hrozný to není. Sice mi budou lidi ze třídy chybět (a jak!), ale nebudu zase takovou hroznou dálku dojíždět. Zítra stoprocentně aspoň jeden článek přidám Mrkající. Mějte se hezky,
Didi

PS: Nevím, proč jsem vám to sem psala. Moje kecy vás určitě nezajímají xD.

Aktivní do..

23. června 2012 v 20:52 | Didi
Ahoj, jsem zpět. Budu tu aktivní do 13.července. Proč? Protože se stěhuju na měsíc k babičce a tam mi nejde internet. Zkusím nějaké články přednastavit Mrkající. Tak co, jaké bude vysvědčení, no pochlubte se! Smějící se. Já to mám celkem dobrý. Vycházela mi z ČJ 3 a teď jsem si jí opravila na dvojku. Budete mít aspoň jednu jedničku? Smějící se.

Dávám si OPĚT pauzu!

11. června 2012 v 19:35 | Didi
Ano, dávám si OPĚT pauzu. Ale tahle bude dlouhá. Nejspíš se sem vrátím až skončí prázdniny. Ale nevím to jistě. Možná dřív, možná později. V srpnu se totiž stěhujeme. Navíc, v červenci se stěhuju na měsíc k babičce a nějakej týden pojedu k moři. Prosím, aby mě SB omluvili ze všech kontrol co budou. Děkuju. Snad mě chápete Usmívající se. Ahoj.

Omlouvám se!

10. června 2012 v 20:11 | Didi
Moc, moc, moc se omlouvám, že nic nepřidávám, ale my se brzo budem stěhovat. Mámtoho trochu hodně :). Omlouvám se i SB. Hned je jdu oběhnout. Pá ;)

Jsem OPĚT zpět!

28. května 2012 v 20:49 | Didi
Ahoj, jsem OPĚT zpět Smějící se. No, trvalo to teda dlouho (ironie). Jsem nemocná, takže nejspíš budu aktivní Usmívající se.

OPĚT pozastavuji!

26. května 2012 v 18:01 | Didi
Ahoj, OPĚT pozastavuji blog na dobu neurčitou Smějící se. Blogování mě už tak moc nebaví. Pozastavení si MYSLÍM, že bude dlouhé Smějící se. SB prosím, aby mě omluvily ze všech kontrol, co budou Mrkající. Ahoj Usmívající se

Jsem zpátky!

29. dubna 2012 v 17:38 | Didi
Ahoj, tak jsem zpátky. Ten "odpočinek" mi celkem pomohl Smějící se. Neříkám, že budu aktivní každý den, ale budu se o to snažit Mrkající. No jo, došly nápady Smějící se. Tak já jdu něco přidat Mrkající.

Pozastavuji blog!

18. dubna 2012 v 17:43 | Didi
Ahoj, ano, pozastavuji blog na dobu neurčitou! Potřebuji chvilku pauzu a taky jak tu furt píšu, mi došli nápady. Tak zatím :)*

Moc prosím!

12. dubna 2012 v 14:27 | Didi
Ahoj, vím už jsem s tím otravná Smějící se. Ale nedaly byste mi prosím hlas? Tady pro Didi. Moc vám děkuji :)*

Happy easter!

9. dubna 2012 v 14:44 | Didi
I když velikonoce nesnáším, tak vám i tak popřeju Mrkající. No, tak si ty velikonoce užijte! Mám pro vás pár velikonočních obrázků.
WOW :D

Obličeje+info

6. dubna 2012 v 20:04 | Didi
Ahoj, vím, vím. Nepřidávala jsem. Blogování mě baví a Spongebob taky, ale nemám žádný nápady co přidat. Tak proto vás moc prosím, abyste mi poslali na email spongebob10@email.cz nějaký super obrázek, video nebo i váš výtvor. Teď vám sem dám aspoň roztomilý obličeje Patricka a Spongeboba Usmívající se.


PS: Png neumím, já vím xD

Vyhodnocení kontroly SB

3. dubna 2012 v 20:56 | Didi
Ahoj, máme tu vyhodnocení kontroly SB!

Nechávám

Mažu :(

Rozhovory

1. dubna 2012 v 19:44 | Didi
Tak jsem se rozhodla, že udělám rozhovory. Kdo by chtěl, abych s ním udělala rozhovor, tak napište do komentářů:

1)Přezdívka
2) Email

PS: Posílat fotku jak vypadáte nemusíte! Mrkající

Třídění SB!

31. března 2012 v 20:21 | Didi
Ahoj, rozhodla jsem se udělat třídění SB! Nikomu to neoznamuji! Čas máte do úterý v 15:00. Do komentářů napište:

1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být dál SB?
4) Co se ti na mém blogu líbí a co ne?

A pro ty, co se se mnou chtějí spřátelit, tak do komentářů tohle:

1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být SB?

Já nevím

31. března 2012 v 13:08 | Didi
Ahoj, já prostě nevím. V hlavě mám pořád jednu otázku. Mám skončit s blogem? Blogování mě někdy baví a někdy ne. Myslím si, když píšu nějaký článek nebo uspořádám soutěž, že vás to nebaví. Nejspíš to dělám všechno zbytečně. Když vás poprosím, abyste hlasovali v anketě, tak nehlasuje ani jeden. Ano, najde se pár lidí, kterým se líbí můj blog. Třeba SB. Já prostě nevím. Možná blog pozastavím, ale asi ho zruším. Pod článkem je anketa. Prosím Hasujte.


PS: Strašně moc děkuji Miphyře, že mi pomohla s designem Mrkající.

Pomoc!

30. března 2012 v 18:01 | Didi
Ahoj, potřebuji pomoc s nastavením designu. Klidně vám napíšu heslo (věřím vám). Snžím se na to přijít ale nejde mi to. Pokud by mi chtěl někdo pomoct, tak mi napište na email: didi.jan@email.cz nebo do komentářů napište váš email a tam vám rovnou napíšu heslo.

Moc děkuju :)*

Moc prosím

25. března 2012 v 14:19 | Didi
Vím že vás tím otravuji, ale nedaly by jste mi hlas? Chtěla jsem mít Spongeboba, ale ten už byl, tak jsem si vzala Puccu :-*.
 
 

Reklama